در بن بست هم راه آسمان باز است،پرواز را بياموز

 

  

 

 

 

برنامه سمينارها،غرفه و مسابقات تبيان و اميركبير 

 

برترين هاي مرحله دوم بنيه علمي

 

 

برندگان بنيه علمي.برندگان بنيه علمي

 

 

 

برترين هاي مسابقه نماز

امير علي صيادپور،ايمان زارع،پويا لهبي،محمد حسين عالي پور،مهيار جليليان،رضا فروزان فر،رادين مرآتي،امير علي محبي،سينا نيكان پور،ارشيا نظام الديني،برديا محسني،ارشيا شريفي،امير حسين عارفيان

 

 

         دانش آموز گرامي ؛آبتين زماني موفقيت شمارا در جشنواره ي زيست فناوري تبريك مي گوئيم

 

اولياء محترم شعبه دو

به اطلاع دانش آموزاني كه جهت شركت در آزمونهاي استعدادهاي درخشان (تيزهوشان)ثبت نام كرده اند مي رساند كه تاريخ برگزاري آزمون پنج شنبه 93/02/18 مي باشد

 

 

                                             رتبه اول كشوري پايه چهارم 

يارا اسدنژاد،اشكان بياتي،پوريا طالب منوچهري،محمد طه اميني،ايلا اكبري،آبتين زماني،آدرين عبدي،محمد مهدي مرادي،پارسا عامري،آروين ملكي،اميررضا اشكبوسي  

                                             رتبه اول كشوري پايه پنجم             

ارشيا آذرگون،كسري صنعتي،مهدي رهبر،ايمان زارع،آرين سلام زاده،ساميار سوادكوهي،اميرعلي صيادپور،شارمين مرادپور،اميررضا نصيري،پارسا صدري،پويالهبي،سورن اورجلو،كاميارحاتم نژاد،بهدادرادملك شاهي،كسري كهتري،سينامركباتي،آروين مهري

رتبه اول كشوري پايه ششم

آرين طوافي،شهروز گل پرور،ارشيا نظام الدين،ارشيا دادرس،اميرعلي گل محمدي،هومن هنرور

رتبه اول تا سوم گاج آزمون 92/12/20

پايه چهارم خانم شمس:پوريا طالب منوچهري،محمد عرشيا عباسي،سهيل دولت خواهي

پايه چهارم  خانم گل خسروي:آبتين زماني،محمد مهدي مرادي،آدرين عبدي

پايه چهارم  خانم مرادپور:ايليا يزدپور،دانيال محمودي،آرتين جباري

پايه پنجم خانم شاملو:ارشيا آذرگون،اميررضا نصيري،مهدي رهبر

پايه پنجم خانم كاظمي:سورن اروجلو،آروين مهري،كسري كهتري

پايه ششم خانم مرضيه غلامي:مهدي افكار،ماني ميرزائي،اميرحسين بهرامي

پايه ششم خانم الهامي:هومن هنرور،پدرام صادقيان،ارشيا دادرس

 

 

 

 

اولياء محترم شعبه يك

جلسات پايه اول از تاريخ 7 ارديبهشت به 31 فروردين موكول شد

كلاس كاوه و سام از ساعت 8.45 الي9.45

كلاس آرش از ساعت10.15 الي11.15

كلاس دوم سعدي از تاريخ 7 ارديبهشت به 9 ارديبهشت ساعت 13 الي 14 موكول شد

كلاس حافظ و مولانا 9 ارديبهشت از ساعت8.45 الي 9.45

پيش دبستان 9 ارديبهشت از ساعت 10.15 الي 11.15

 

 

 

نفرات اول آزمون online 4 شعبه يك

رادين ناطقي،ايليا عبدي،مهرشاد دروديان،كيان طالقاني،امير حسين تقي زاده،پرهام افضلي،آرين حاجي بابايي،هيراد بايندريان،مهربد كريم الديني،رامتين خوشابي،پارسا حسيني زادگان،كيان صالحي

 

 

 نفرات برتر آزمون گاج شماره 2 در درس بخوانيم و بنويسيم

ايليا عبدي،رادين مولايي،عليرضا باقرزادي،باربد الياسي،رادين ناطقي،رادين نامدار،هيراد بايندريان،كسرا شاكري،آريو نيك نيروئي،رادين گرگوند،سام عزيزي،ارشيا ارشادي،برسام طالبي

 

 نفرات برتر آزمون گاج شماره 2 در درس هديه ها

ايليا عبدي،رادين مولائي، كيان صالحي،ارميا حامدي،عليرضاباقرزادي،باربد الياسي،عليرضا گلابي،محمد حسين صرفي،آرتين نيك يار،پرهام افضلي،آرمان مكري،مهدي سيدزاده،كوروش صادقي،معين شمس

نفرات برتر آزمون گاج شماره 2 در درس رياضيات

ايليا عبدي،كيان صالحي،ارمياحامدي

نفرات اول تا سوم آزمون گاج شماره2

ايليا عبدي(اول)رادين مولايي(دوم)كيان صالحي(سوم)

 

برترين هاي آزمون online 28فروردين شعبه دو

اميرحسين رضائي نژاد،ماني ميرزائي،كسري پناهي،سيد ارشيا نظام الديني،آريو فرزام،پارسا صدري،شارمين مرادپور،سورن اورجلو،شروين خطيبي، سينا مركباتي،كسري كهتري،پويا لهبي،آبتين گرگوند،ايمان زارع،برديا دادرس،كسري بن رسول صنعتي،كارن شفاهي،كاميار حاتم نژاد،محمد عرشيا عباسي،سينا سليماني،پارسا سليم النفس،آرين امينيان،اميرحسين عارفيان،ايلا اكبري،اميررضا اشكبوسي،آبتين زماني،آرين مكري،محمد طه اميني،شايان خطيبي،يارااسدنژاد،محمدمهدي مرادي،وحيدرضاروحيان،رايان وطيني،آروين ملكي،ارشيا شريفي،اميرمهدي رقت،عليرضا نصراله پور،آرين شرفي،اميرحيدري،شاهين رشيديان،اميرعباس فكوري،سهيل دولتخواهي،اشكان بياتي،آرين ناصري،آرتين خانعلي،رامان بيوك خرمي،آدرين عبدي،پويا طالب منوچهري،ارشيا براتي،كسري عامري،محمد امين محمد نيا،آريا خدائيان،محمد ماني كرمي،سيد عليرضا موسوي،داتيس پناهي،سام باجلان،ساميار الياسي،سينا نيكان پور،فراز خياطي مطلق،كسري نبي،رادين مرآتي،رامتين صابوني،پويا حاجي كريم،ارميا ترابي،اميررضا غفاري نژاد،سيد پارسا پروين حسيني،راشين برتاشك،برديا دانشور،پارسا رحمتي،شايان صدقي فهيم،باربد ظهور فاضل،شايان نامني،محمدرضافرحزادي،پارسا بديعي،اميرعلي محبي،برديا الصفي،آريابد يوسفي،كيان كشتكار،آرتين فنائي،محمد پارسا نظري،نيماسهرابي،علي خالقي،كسري محمدي،كيا نه قصر،ارشيا خدام،پارسا معظمي،علي جهان تيغي،كارن بابادي،آرتين طلائي،اميرعلي رضائي،رامين ادركني،ارشان ترابي

 

 

فرزند عزيزمان

 

آبتين زماني  برگزيده شدنت را در مسابقات جابربن حيان تبريك مي گوييم

 

 

 

 

فرزندان عزيزمان كه جهت شركت در مسابقات جابربن حيان برگزيده شده اند

 

محمد طه اميني،باربد ظهورفاضل،آراد طهرانيان،محمد عرشيا عباسي،اميرعباس فكوري،اميرمهدي رقت،يارااسدنژاد،پوريا طالب منوچهري،مهرشاددروديان،رادين غلاميان،ايليا عبدي،كيان طالقاني،امين كردستاني،ارشياخانكي،كيا نه قصر،ارشيا ارشادي،رامين ادركني،آرين شرفي،ابتين زماني،ارشيادادرس،سپهرذوالقدر،شارمين مرادپور،هومن هنرور،سامان خطيبي،اميررضا نصيري،محمد حسين عالي پور،نيما مشهدي،عليرضا موسوي،پوياحاجي كريم،پارسانظري،سهيل دولتخواهي،شايان خطيبي

 

 

اولياء محترم شعبه دو

كارنامه هاي بهمن و اسفند در صفحه شخصي فرزندانمان گذاشته شده است

 

 

 

اولياء محترم شعبه دو

 

 

اسامي پسران عزيزي كه توانسته اند با سعي و تلاش فراوان در دروس خود پيشرفت قابل توجهي داشته باشيد

در قسمت تازه هاي خبر گذاشته شده است

 

توجه                                                                            توجه

اولياء محترم شعبه دو

راهنماي ثبت نام مدارس استادهاي درخشان تيزهوشان در صفحه شخصي فرزندانمان گذاشته شده است


 

 اعضاء محترم انجمن خانمها و آقايان :

خانم فلاح،خانم نيكنامي،خانم خرازي،خانم احدي

آقاي تقي زاده،آقاي ناصري،آقاي مكري،آقاي ابراهيمي،آقاي كاشاني،آقاي صابوني

 

اعضاي شوراي دانش اموزي

ايلا اكبري،علي فقيري،هومن هنرور،ارشيا دادرس،پويا لهبي،اهورا ابراهيمي،آرين ناصري،ئالان سوجه

 

 

         

 

 

 

 قابل توجه اولياي محترم دانش آموزان شعبه دو براي ديدن كار در منزل به صفحه شخصي فرزندمان مراجعه فرمائيد. ار در منزل 

قابل توجه اولياي محترم دانش آموزان شعبه  يك و دو براي ديدن عكسهاي تولد فرزندانمان به قسمت گروهها /آلبوم مراجعه فرمائيد.
 

قابل توجه اولياي محترم دانش آموزان شعبه  يك و دو براي ديدن عكسهاي كلاس هاي آموزشي  فرزندانمان به قسمت آلبوم   مراجعه فرمائيد.

 

منوي غذا ارديبهشت ماه

 

 

 

 

  قابل توجه اولياي محترم دانش آموزان

براي مشاهده ي تمامي فايل هاي PDF بايد برنامه Adobe Reader XI را بر روي رايانه ي خود نصب كرده باشيد.

 

   

 

 

 

 

 

براي مشاهده عكسهاي اردوي تفريحي شنا  - استخر باشگاه انقلاب به قسمت امكانات سايت - آلبوم  سال تحصيلي 93 - 92 مراجعه نماييد.

 

  

      

 

 

 

 

بازديد جناب آقاي دكتر يازرلو معاونت محترم سازمان محيط زيست و جناب آقاي دكتر مرتضايي رياست محترم آموزش و پرورش منطقه 2، جناب آقاي دكتر حيات غيب ، سركار خانم دكتر جواهريان و جناب آقاي مهندس درويش از دبستان فرهنگ سعادت بعنوان يكي از بنيانگذاران كلاسهاي محيط زيست در سيستم آموزش كشور و مشاهده فعاليتهاي تئوري و پروژه اي دانش آموزان مركز در زمينه محيط زيست.

(با تشكر فراوان از جناب آقاي مهندس درويش رئيس انجمن دبستان و خانم ها گل آور و دروديان دبيران محيط زيست دبستان)

 

 

 

 

 

 

معرفي دبستان فرهنگ سعادت بعنوان اولين و تنها دبستان پسرانه برگزار كننده ورزش تنيس

در روز چهارشنبه 17/اسفند ماه/91 طي مراسمي با حضور آقاي كيومرث هاشمي معاون وزير آموزش و پرورش در زمينه ورزش و آقاي مجيد شايسته رئيس فدراسيون تنيس جمهوري اسلامي ايران از دبستان فرهنگ سعادت بعنوان اولين دبستان پسرانه آموزش دهنده ورزش تنيس در زنگ ورزش تقدير و تجليل بعمل آمد و لوح هاي تقدير فدراسيون تنيس و وزارت آموزش و پرورش به مديريت دبستان جناب آقاي قاسم پور و دبير ورزش دبستان جناب آقاي احمدي اهدا گرديد.

 

 

 

 نمونه آلبوم سال دانش آموزان

با سلام پيرو اطلاع رساني قبلي نمونه آلبوم عكس سال دانش آموزان آماده گرديد. براي مشاهده مي توانيد به قسمت امكانات سايت - آلبوم و يا روابط عمومي شعبه مراجعه نماييد.جهت سفارش و اطلاعات بيشتر با روابط عمومي شعبه مربوطه تماس حاصل فرماييد.

 

 

 تفريح و سرگرمي 

     

 

                                                

 

 

 

 

آدرس : شعبه 1: سعادت اباد - خیابان صرافهای شمالی-خیابان 17غربی پلاک 6 شعبه 2:سعادت اباد - خیابان صرافهای شمالی - کوچه کیان(سیزدهم غربی) - پلاک 64
تلفن : 22118325-22118331-22065163-22064947
آدرس رايانامه : info farhangesaadat ir